Video/Vendim zyrtar i PD-së: Digjen mandatet parlamentare

Postuar në 18 Shkurt, 2019 13:02

Vendimi u njoftua nga kreu i partisë, Lulzim Basha, pas mbledhjes së Grupit Parlamentar:

Comments

Submitted by Anonymous (not verified) on

C'do me thene kjo? Zjarr per tu ngrohur nga i ftohti? Ku jeni ftohur? Ne b...? Ja u dogjen mandat, e po pastaj, cfar do ndodhe? Do merren mandate te reja? Do dalin nga Parlamenti? Do kete shance per zgjedhje te reja? Do kete shance per ti fituar zgjedhjet e reja? Kush do i fitoje? PD-ja apo LSI-ja? Apo te dyja? Dhe do grinden pastaj per ministrite? E me vone ndarje te LSI-s nga PD-ja dhe bashkim me PS? E keshtu pambarim, trendeline mos trendeline? Si do behet ky vend? Gjithmone me zgjedhje te parakohshme dhe me rremuja? Qe te vazhdojne ndertimet pa leje, te vazhdoje kaosi dhe e drejta e me te fortit? Ku do me dale ky Luli i hekurosur e bosh nga brenda?

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.