Keshilli Bashkiak

Akuzat e PD-së/Fatura e Erjon Veliajt për Tiranën: Parku “Rinia” me konçesion, leje në kodrat e Liqenit dhe 50 milionë dollarë shtesë në taksa

Postuar në 27 Dhjetor, 2015 16:03

Partia Demokratike akuzon kreun e Bashkisë së Tiranës Erjon Veliaj, se ka ndërmend që të miratojë 9 vendime të rëndësishme në vetëm një mbledhje, e cila është parashikuar të mbahet në datën 30 dhjetor. Këshilltari i PD-së në Këshillin Bashkiak, Fabian Topollaj, ka sqaruar atë që sipas PD-së pritet të ndodhë, duke komentuar se Veliaj po përpqiet të fshehë vjedhjet.

PS-LSI i bllokon ndihmën ekonomike Xhelal Mziut

Postuar në 02 Tetor, 2015 20:32

PS-LSI i bllokon ndihmën ekonomike Xhelal Mziut

Pages

Subscribe to RSS - Keshilli Bashkiak