“Ligji për lojërat e fatit,” Shyti: Deri tani janë mbyllur rreth 2 mijë pika bastesh

Postuar në 13 Nëntor, 2018 19:28

Ende pa hyrë në fuqi, ligji për mbylljen e basteve dhe lojërave të fatit ka dhënë efektet e para. Kreu i shoqatës së basteve Artan Shyti konfirmon se deri tani janë mbyllur rreth 2 mijë pika, ndërsa paralajmëron dëm të madh ekonomik. Parlajmërimi i Kryeministrit mesa duket ka dhënë efekte të menjëhershme. 

TemaTv

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.