Debati me Ramën që largoi Majkon nga salla (Video)

Postuar në 05 Korrik, 2018 23:45

Votimi në bllok për projektligjin e shembjes së Teatrit Kombëtar u parapri nga një incident mes kryeministrit Rama dhe ministrit të Diasporës Pandeli Majko. 

Ky i fundit siç tregojnë edhe pamjet pati një debat verbal në distancë me kryeministrin dhe më pas u largua nga salla.  

Majko nuk mori pjesë në votimin që i hap rrugë shembjes së Teatrit Kombëtar, diçka që mesa duket nuk i ka pëlqyer kryeministrit me të cilin mësohet se ka patur kundërshti edhe para seancës.

Debati mes Majkos dhe Rames on Vidnews.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.