A mund të merret seriozisht ky kryeministër? (Video)

Postuar në 31 Maj, 2016 17:45

Pak javë më parë kryeministri ishte në Kavajë për anëtarësimet e reja në Partinë Socialiste dhe me shumë pompozitet foli para anëtarësisë për ligjin e dekriminalizimit, duke lartësuar një figurë si Elvis Roshi dhe ironizuar nismën e opozitës. Fundi rezultoi sërish i trishtueshëm për një kryeministër që jep shfaqje por nuk mund të merret më seriozisht.

<

Kur Rama tallej me Elvish Roshin dhe ligjin e... by lapsi-al

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.