Kujt i duhet ky lloj futbolli?

Postuar në 19 Nëntor, 2015 16:35

Video e mëposhtme paraqet një përballje mes Tërbunit dhe Bylis, përfunduar me rezulatin 4:2. Kronika përcjell një ndeshje, që për nga mënyra e realizimit ngrejnë dyshime të mëdha për korrektesën e ndeshjes.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.