trukimi

Skandali i trukimeve, raporti i UEFA-s nxjerr edhe emrin e Ridvan Bodes

Postuar në 09 Shtator, 2016 20:01

Skandali i trukimit të ndeshjeve të Skënderbeut i cili e la për 1 vit jashtë Ligës së Kampionëve ka marrë përmasa të tjera. UEFA ka publikuar së fundmi emra zyrtarësh të këtij klubi të cilët pas hetimeve të bëra kanë rezultuar të lidhur me kompanitë e basteve.

Kujt i duhet ky lloj futbolli?

Postuar në 19 Nëntor, 2015 16:35

Video e mëposhtme paraqet një përballje mes Tërbunit dhe Bylis, përfunduar me rezulatin 4:2. Kronika përcjell një ndeshje, që për nga mënyra e realizimit ngrejnë dyshime të mëdha për korrektesën e ndeshjes.

Subscribe to RSS - trukimi