femrat

#trillyoga - aty ku femrat dalin për joga

Postuar në 22 Gusht, 2015 13:53

"Trill", apo #trillyoga po kthehet në një faqe suksesi në rrjet ku postohen foto të femrave duke bërë joga. Trill, sipas instruktores që e ka krijuar, Clair Fountain, do të thotë True and real. Në foto shihet se femrat që postojnë nuk janë domosdoshmërisht "të përkryerat" që sundojnë kopertinat.

Trump përbuz femrat? Ai përgjigjet: "Të qenit politikisht korrekt, problemi më i madh i SHBA"

Postuar në 07 Gusht, 2015 18:05

Donald Trump mbetet lajmi i lajmeve në SHBA. Gjatë debatit presidencial mes kandidatëve republikanë, Trump u pyet nga moderatorja Megyn Kelly për deklaratat e tij mbi femrat. Ajo ka cituar se ai i ka quajtur femrat që nuk pëlqen, dosa të dhjamosura, qen etjj. Trump reagoi me një përgjigje kaubojsi: "Problemi i madh i këtij vendi është të qenit 'politikisht korrekt'. Nuk po fitojmë më, as me Kinën apo me Meksikën. E kam fjalën në tregti. Na duhet forcë, mendje, shpejtësi. Nuk kam kohë për të humbur. Kam thënë ato që kam thënë". Dhe ngjitja e tij në sondazhe vazhdon.

Imagjinata është afrodiziaku kryesor. Dhe femrat ndihmojnë...

Postuar në 03 Gusht, 2015 17:38

Pages

Subscribe to RSS - femrat