Fotolajm/Kryeministri Rama me bashkëshorten duke ndjekur ndeshjen e basketbollit Indiana Pacers-Miami Heat

Postuar në 05 Janar, 2016 19:05

Mediat ngritën shumë pikëpyetje mbi udhëtimin e kryeministrit Rama dhe bashkëshortes së tij në SHBA. Aludimet për një një paketë pushimesh detyruan zyrën për shtyp të kryeministrisë të sqarojë se Rama dhe bashkëshortja e tij ishin ftuar nga miq të tyre për një festë familjare. Por një foto ka zbuluar se kryeministri Edi Rama bashkë me bashkëshorten, Lindën, ndoqën të hënën edhe një ndeshje basketbolli të NBA në Majemi. Çifti kryeministror ishte në radhë të parë të tribunës së tifozëve, ku biletat janë jo pak të shtrenjta.

Comments

Submitted by Ndoc DUDASI (not verified) on

Ah sikur te kisha edhe une edhe Muci juaj ndonji bilete te tille, dhe sigurisht te paguar edhe aeroplanin vajtie ardhje,(me gjthe hotel e ngrenie e pirje per gjithe ditet), e pastaj, do te na thonin edhe neve te koruptuar.

Submitted by Anonymous (not verified) on

Sigurisht. Biletat e ndeshjes ishin dhurata e fundvitit per kryeministrin. Gezim familjar my a..

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.