modelja

Çokollata ime është elegante

Postuar në 04 Qershor, 2018 14:37

Nyakim Gatwech, është një modele nga Sudani i Jugut që u mëson njerëzve të mos kenë frikë nga e errëta. 24 vjeç, ajo është tashmë një ikonë e modës dhe jeton në Minneapolis, nuk druhet aspak për ngjyrën e lëkurës, që është e zezë e theksuar.

Ngjyra ime çokollatë është elegante. Kështu është ajo  që prezantoj…Një komb luftëtarësh

shprehet ajo në një nga fotot në Instagram.

Më tej ajo shpjegon se iu kërkua nga një shofer i Uber që të zbardhte lëkurën, kërkesë ndaj së cilës iu përgjigj me një të qeshur.

Subscribe to RSS - modelja