Përplasje titanësh për pandeminë

Postuar në 07 Prill, 2020 13:50

Ka ndonjë gjë për të cilën nuk mburren shqiptarët? Me gjasë jo. Nuk dihet është çështje brezi apo geni kjo kapardisja e tipit ta dish ti kush jam unë! Në studion e një emisioni televiziv dje ka gjalluar një përplasje me fyerje mes Taulant Mukës dhe Shpëtim Nazarko. Për një term dhe një korrigjim në skenë ka shpërthyer një mllef të cilin nuk ka test ta gjurmojë.

Kaq mjaftoi që diskutimi të kalojë nga leksioni për ne të shkretët që i dëgjojmë këta me gojë hapur, te kush je ti e kush jam unë. 

Ik pirdhu, budalla. Ti je me shkollë të mesme, apo origjina jote është…

Më poshtë video e dy intelektualëve që janë të bindur brenda vetes se kanë bërë epokë në lëmenjtë e vet:

Comments

Submitted by Cuk, cuk, cuk (not verified) on

E degjova "debatin". Kuptova qe Shpetimi ka mesuar bicikleten. Fajin e ka Muka qe nuk e di qe duhet ti ruhesh bicikletes se katundarit

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.