Video/Sherr për ndihmat mes të prekurve nga tërmeti në Korçë

Postuar në 13 Dhjetor, 2019 16:06

Persona të prekur nga tërmeti në fshatin Qafëzez të Korçës janë konfrontuar sot fizikisht për shkak të ndarjes së ndihmave.

Përplasja ka ndodhur mes disa të strehuarve në kontenier dhe përfaqësuesve të pushtetit vendor, ndërsa banorët shprehen se nuk kanë ku të shkojnë pasi shtëpitë e tyre janë shembur që me datë 1 Qershor.

Comments

Submitted by Anonymous (not verified) on

Ne fillim eshte materializmi, pastaj vjen babezia, e me radhe hajdutlleku, grindja, sherri, e nganjehere edhe vrasja!

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.