Luksi i vajzës së kryeprokurorit Llalla dhe perspektiva e reformës në drejtësi (Foto)

Postuar në 01 Gusht, 2016 13:29

Në rrjetet sociale janë publikuar sot foto të vajzës së kryeprokurorit Adriatik Lalla, e cila nga sa shihet bën një jetë luksi. Fotot janë publikuar në profilin e Bledi Manes në Facebook, kolumnist dhe gazetar, i cili thotë se vajza e kryprokurorit shkon në kolegjin turk ku po kryen studimet  me 2 makina te shtrenja "Range Rover" të cilat kushtojnë 78 mijë euro të dyja. Po ashtu shpenzimet e saj për bizhuteri dhe aksesorë janë të dukshme. Ajo duket teksa pushon edhe në një prej plazheve të Dubait, ndërsa është e apasionuar pas orëve të shtrenjta të markave të ndryshme, të lara me ar, me gurë rubini apo diamante dhe vetëm njëra prej tyre "Rolex", kushton 21 mijë euro. Kështu shkruan Mane, ndërkohë që kryeprokuorir Adriatik Llalla është vetëm një rrogëtar shteti, nga ata që u besohet mbikëqyrja e problemeve me pasurinë e papërligjur. 

Llalla po ashtu është Pjesë e Reformës në Drejtësi, nëse Vettingu nuk e heq nga detyra para kohe. 

Comments

Submitted by soll lili (not verified) on

Ec,aty katnare!

Submitted by Dybeku (not verified) on

Ne fshatrat e Gremshit, llallen e bejne ne dybek.
A ka shtepi qe fut ne dere nuse pe LLALLE, si kjo puro katundare, qe ne Shkoder, kesaje kurvicke te vogel, do t'i thonin ALLA FRENGA ME TANUZ.
Nuk i dhkon peu gjilperes.
Bejleret e "rinj" si puna e Llalles, we kane vene para, nga pushteti e jo nga mencuria dhe aftesite, jane pasunare te eger, jane MAFIA e ketije vendi, gje qe e tregon me se miri, si ne pasqyre, kjo cupulina e KRYEPROKURATORIT.
TURP PER TY O ZOTI LLALLA.
TURP.

Submitted by Dybeku (not verified) on

Bejleret e "rinj" si puna e Llalles, we kane vene para, nga pushteti e jo nga mencuria dhe aftesite, jane pasunare te eger, jane MAFIA e ketije vendi, gje qe e tregon me se miri, si ne pasqyre, kjo cupulina e KRYEPROKURATORIT.
TURP PER TY O ZOTI LLALLA.
TURP.

Submitted by ShalQini (not verified) on

Kesaje i thone puro KATNARE, me shale perjashta e trute fjashka.
I lumte, torovelja, deri sa te kete te jatin ne kete karrike qe i ka dhene Sali ishi, pastaj, te haje buke e llalle, per mos te shtuar peshe.
Kusur mos lere edhe per nja nje vit sa te jete yt ate ne ate karrik, pastaj do te jeni ne zgrip.

Submitted by Qitarist si korcaret (not verified) on

Aferim i qofte.
Pumon i ati ne vend parashe.

Submitted by Sali ANJI (not verified) on

Kjo cup e prekurorit,
Fustan nuk ka,
Shalet perjashta,
Qejf per me e pa,
Ne dukje qejflie,
Dhe mend asnje fije,
Te ishte me mend,
Kandar ne brez te kish,
Nuk e bente vehten,
T'ja benin me gisht,
Dhe gishti k'tu tek ne,
Ka kuptim te lig,
Rendon direkt te Atin,
Qe s'ka dijte me e "lidh",
Por n'viset tona,
N'raste te tilla thone,
Maces koka "i pritet",
Qysh se eshte bebonje,
Tani eshte hardallosur,
Binare per te nuk ka,
Nga shinat ka fale fare,
Eshte bere per kuplara.
Etj, etj, etj . . .

Submitted by Holta (not verified) on

E bukur, nuk eshte. As qe diskutohet. Me e shemtuar, s'ka ku te veje.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.