Fotolajm/Kush ka vdekur, "Rilindja", apo shoqëria civile?

Postuar në 13 Mars, 2016 13:41

Kryeministri Edi Rama deklaroi në intervistën e fundit në "Opinion" se nëse shoqëria civile është ajo që proteston e që shfaqet në televizion, atëherë i duhen çuar lule te varri. Sot ka patur një reagim të tillë, ndonëse nuk dihet se kush e ka bërë.

Comments

Submitted by Jamautokton (not verified) on

Autoret e ketije guri "postmortum" JAMARBERMALLTEZSAZANGUR, jane munduar te thone dicka, por kam mendimin se kane thene te kunderten, dhe ne favor te RILINDJES.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.