prjojekti

PD-ja vihet në lëvizje zyrtarisht për projektin e stadiumit

Postuar në 04 Maj, 2016 11:05

Partia Demokratike vihet në lëvizje zyrtarisht për çështjen e stadiumit të ri, “Arena Kombëtare”. Kreu i Grupit Parlamentar, Edi Paloka, i ka nisur një letër presidentit të Federatës Shqiptare të Futbolllit, Armando Duka dhe kryeministrit, Edi Rama, përmes së cilës kërkon informacion për:

Subscribe to RSS - prjojekti