Kryeministri: Mua më ka zgjedhur Zoti për të drejtuar Shqipërinë në këtë moment

Postuar në 03 Prill, 2020 22:52

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në një lidhje me emisionin “Zonë e Lirë”. Ai është pyetur se duke qenë se po i ndodhet pranë Shqipërisë në ditë të vështira mos vallë është bir i Zotit. 

Zoti Rama është përgjigjur se gjyshja e tij thoshte se Zoti zgjedh mbi cilat shpatulla vë peshat më të mëdha.(Minuta 14: 50). 

Pra Zoti mesa duket ka zgjedhur Edi Ramën në këto kohë, diçka që ai e ka deduktuar nga një thënie e gjyshes dhe nga bindja mesa duket se pa të Shqipëria kushedi ku do të ishte. 

Comments

Submitted by Selim (not verified) on

Pse nuk citonicfare thote por deduktoni ate qe ju pelqen te kete thene. Jeni thjesht ziliqare te jargavitur.

Submitted by redaksia on

E ke me bold tekstualisht se cfare ka thene, Ke videon dhe minuten perkatese. E kemi vene qe jarget tuaja te mos mbioksigjenohen.

Ziliqare? Po asnje prej nesh nuk eshte ne politike. Po do keni edhe Ju nje shpjegim per gjerat keshtu qe e respektojme. 

Submitted by Ca thu mi gru... (not verified) on

Ka te drejte ky.
E keni zili se eshte i gjate, i bukur dhe e ka gjyshen nga Venecia.
Plus mjekra qe e ben shume seksi.
Po ne Ekonomi?
Njesh.
Gjithe basketbollistet jane njesha ne Ekonomi. Sidomos ata qe edhe pikturojne.
Plasni pra nga zilia, plasni

Submitted by oligarku (not verified) on

Se nuk kuptohet mire te fundi, pa Ramen apo pa gjyshen s’do ishte ketu Shqiperia?

Submitted by Cuk, cuk, cuk (not verified) on

Enveri na tregonte cfare i thoshte Anenja, Edi cfare i thoshte gjyshja.
Di te me thote njeri kush eshte kjo gjyshja e Edit e perse duhet ti besojme asaj? Po sikur gjyshja te kete genjyer Edin piciruk per ta vene ne gjume?

Submitted by Plaku Xhuxhumaku (not verified) on

Ky me bluze te kuqe eshte Kryeministri i Shqiperise????
Qeka nje kombinim perfect i trapllikut dhe inteligjences.

Submitted by Doktor Mortja (not verified) on

Zoti ne shqiptareve , na don shume!
Pasi na la Saliun, na kaloi te Edi!
E ardhmja i takon Taulant Balles dhe Flamur Nokes.
Gjithmone nen muziken e Sinanit e Bujar Qamilit!
Per sa kohe ne shqipot te kemi tallavane ne mendje dhe ne zemer, tallava do na fusin dhe ne bi..

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.