gaz demi

Reagim i biznesmenit Gaz Demi: Z. Berisha unë di ta mbroj emrin dhe mbiemrin tim*

Postuar në 14 Maj, 2018 22:38

Biznesmeni Gaz Demi, president i Klubit të futbollit “Partizani”, ka reaguar sot ndaj akuzave të ish-kryeministrit Sali Berisha për të ashtuquajturin takim të tijin me ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Më poshtë deklarimi i z. Demi përcjellë për “ResPublica”: 

Berisha i drejtohet kryeministrit Rama pas intervistës së biznesmenit Gazment Demi

Postuar në 31 Janar, 2016 12:05

Pas intervistës që biznesmeni Gazment Demi dha për “ResPublica” ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha. Përmes një postimi në profilin e vet në “Facebook” Berisha përsërit qëndrimin e tij, duke nënvizuar në fund se “Me kete rast dua ti them Edi Rames: Se pari, miqesia me Sali Berishen apo cilindo familjare te tij, e cilitdo qofte nuk eshte dhe nuk do jete kurre liçense per te vjedhur ti dhe anturazhi yt pasurite publike te ketij vendi.

Subscribe to RSS - gaz demi