ekipi

Rudina Hajdari, pjesë e ekipit qeveritar? (Foto)

Postuar në 15 Maj, 2019 23:46

Rudina Hajdari, e konsideruar nga mazhoranca si drejtuese e opozitës së re parlamentare, e përfshirë së fundmi edhe si bashkëkryetare me Damian Gjiknurin në Komisionin e Reformës Zgjedhore duket se i ka më të thella se kaq lidhjet me qeverinë Rama.

Dosjet e kuqe ku fshihen Balili dhe përgjegjësitë e skandaleve të ekipit "proletar"

Postuar në 16 Maj, 2016 23:00

Qeveria po vihet përballë disa skandaleve për të cilat deri më tani nuk është e aftë as të mbrohet e as të shfajësohet, a thua jeton në tjetër planet dhe populli që ka nën vete dhe që i ka rënë për pjesë po i bie në qafë kot.

De Biazi: S’më tremb gjë nga ekipi serb, kam zgjedhur lojtarë të mirë

Postuar në 03 Tetor, 2015 12:14

 

Subscribe to RSS - ekipi