Video/Ibrahimoviç jep spektakël edhe në SHBA

Postuar në 01 Prill, 2018 15:43

Ka hyrë në ndeshjen mes Galaxy dhe Los Angeles FC në minutën e 70-të dhe ka shënuar dy gola, njëri prej të cilëve në stilin e tij të njohur.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.