takimi i novi sadit

Rama: Ballkani Perëndimor nuk është fidanishte eksperimentesh

Postuar në 10 Tetor, 2019 14:10

Fjala e Kryeministrit Edi Rama gjatë konferencës për shtyp me homologun maqedonas dhe presidentin serb:

Subscribe to RSS - takimi i novi sadit