qendra tregtare

Tragjedia në Qendrën Tregëtare, 41 nga viktimat janë fëmijë (Video)

Postuar në 26 Mars, 2018 12:16

Numri i viktimave nga zjarri që shpërtheu në një qendër tregtare në qytetin rus të Kemerovos arriti në 64, tha Vladimir Putskov, Ministri i Jashtëm i Jashtëm i Rusisë.
Sipas burimeve zyrtare 41 nga viktimat janë fëmijë.  Zjarri filloi në një nga katet më të larta të qendrës tregtare Zimnyaya Vishnya dhe shumë nga fëmijët që vdiqën ishin në një kinema.

Sulme në Munih të Gjermanisë

Postuar në 22 Korrik, 2016 20:33

Sulmet kanë ndodhur në një qendër tregëtare dhe në një stacion metroje. Njoftohen viktima.

Këto qendra tregtare janë destinacione të vërteta turistike. Dhe jo më kot...

Postuar në 16 Shtator, 2015 20:00
Subscribe to RSS - qendra tregtare