ndryshimet ne qeveria

Rikthimi i Tepsisë

Postuar në 02 Maj, 2018 13:37

Kaluan vetëm pak ditë nga shuplaka gjermane dhe franceze për hapjen e nevociatave me BE-në dhe qeveria e Edi Ramës u detyrua të shpikë një fushatë dëgjesash me popullin të cilin do ta pyesë se çfarë nuk shkon. Kjo është hera e disatë që dialogu me njerëzit, kuptohet me kaseta të përgatitura për televizionet, zhvillohet nga kjo qeveri. Kryeministri Edi Rama e shpjegoi kështu nismën në takimin e sotshëm që ai e quan “me qytetarë” në Tiranë: 

Subscribe to RSS - ndryshimet ne qeveria