meneaxhimi i fondeve

Qeveria përgjërohet për paqe me PD-në/Xhelal Mziu dhe Voltana Ademi shpallen më të mirët

Postuar në 04 Dhjetor, 2017 11:35

Xhelal Mziu i Kamzës dhe Voltana Ademi e Shkodrës, janë dy kryebashkiakët më të suksesshëm për menaxhimin e financave vendore. Raporti i hartuar nga Ministria e Financave për të gjitha bashkitë e vendit nxjerr kryeqytetin e drejtuar nga Erion Veliaj në vendin e tetë. 

Koha ku kryebashkiaku i Kamzës akuzohej për shpërdorim ka kaluar dhe z. Mziu merr sot medalje ari nga qeveria e Edi Ramës.
TemaTv

Subscribe to RSS - meneaxhimi i fondeve