linditia nikolla

Në cilën anë është ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla?

Postuar në 31 Janar, 2016 15:32

Po i nis këto rreshta me një pyetje: A ka ndryshuar ndonjë gjë në Arsimi i Lartë dhe universitetet shqiptare që kur socialistët erdhën në pushtet?

Subscribe to RSS - linditia nikolla