kujtim gjuzi

Video: Rama humbi bastin dhe hipi te kali i Skënderbeut

Postuar në 13 Maj, 2019 14:51

Deputeti i ri i opozitës, Kujtim Gjuzi, ka rrëfyer në emisionin “Të Paekspozuarit” disa momente të njohjes personale me kryeministrin Edi Rama. Sipas tij z. Rama është një njeri që ka si parim kopjimin: Ai është copy paste. Kam dëshmitarë

Kështu shprehet ndër të tjera Gjuzi, ndërkohë që ka shtuar se Rama ka humbur dikur një bast dhe hipi për pasojë në kalin e Skënderbeut në sheshin qendror të Tiranës. Zoti Gjuzi deklaron se ka dëshmitarë për këtë gjë duke shtuar se Rama iku me vrap dhe nuk qerasi.

Subscribe to RSS - kujtim gjuzi