gazetarët Ali Pasha

Gostia e Ramës si ajo e Ali Pashës

Postuar në 29 Dhjetor, 2015 10:42

Gazetari Arben Manaj e ka quajtur poshtëruese darkën e kryeministrit Rama me gazetarët dhe hipokrite sjelljen e këtij të fundit me shtypin për vetë raportin që Edi Rama ka krijuar me median gjatë kohës që ishte në opozitë dhe tani në pushtet.

Subscribe to RSS - gazetarët Ali Pasha