Babale

“Unë i di të gjitha në çdo rast”

Postuar në 09 Tetor, 2018 18:31

Vetë njoftoi lajme të reja për konspiracionin Babale dhe ashtu siç pritej Prokuroria u tregua e gatshme të servirë mediave materiale nga dosja hetimore e Audipërgjimit në ditën që kishte parashikuar kryeministri.

Videogame nga PD, “Hakmarrja e Babales”

Postuar në 17 Maj, 2018 17:03

Partia Demokratike kaloi në nivelin e dytë të “videolojës” politike në funksion të një axhende të paqartë, ku goditja është e përqëndruar te ministri i Brendshëm. Pas publikimit të audiopërgjimit që ka mbetur ende pa autor dhe refuzimit të Xhafajt për të dhënë dorëheqjen, selia blu ka publikuar këtë të enjte një intervistë me “dëshmitarin x”, i cili thotë se është ai personazhi që bisedon me Agron Xhafajn, vëllain e ministrit dhe se biseda e tyre ishte për transport kanabisi.

Subscribe to RSS - Babale