babai

"Babi po largohem. Të dua, vazhdo të më godasësh"

Postuar në 04 Janar, 2019 13:24

Vrasja e 29 vjeçares Anxhelina Petro që tronditi opinionin publik Greqi ishte epilogu i një marrëdhënie të komplikuar që ajo kishte me babain e saj 52 vjeçar.

Çnjerëzore dhe thellësisht tragjike momentet e fundit kur ajo u godit të paktën 7 herë me levë hekuri në kokë, duke i thënë të atit të saj se po ikte nga kjo jetë edhe me dashurinë për të. “Babi po largohem. Të dua, vazhdo të më godasesh”, ishin fjalët e fundit që ajo i tha të atit.

"Babai", truk i pornografisë apo i fantazive tabu

Postuar në 31 Maj, 2018 19:04

Baba. Është një fjalë aq e mrekullueshme që me shumë gjasë ju çon në një kohë kur ishit një vajzë e ëmbël dhe e pafajshme nën kujdesin dhe tutelën e babait tuaj, të fortë dhe mbrojtës. Megjithatë, koncepti i "babait" tani ka marrë konotacione të seksualizuara.

Një raport i Porn Hub për faqet pornografike X-Hamster's 2018 dhe Porn Hub zbuloi se opsionet "dad" dhe "stepdad and daughter" ishin nga kërkimet më të popullarizuara në internet nga gratë në Amerikë.

Një histori e tmerrshme inçesti në SHBA (Video)

Postuar në 15 Prill, 2018 10:18

Një histori e pabesueshme inçesti në SHBA la pas katër të vdekur, duke përfshirë edhe një foshnje 7 muajshe. 42-vjeçari Steven Pladl, i cili kishte marrëdhënie incesti me vajzën e tij të 20-vjeçar biologjike, Katie Pladl  ishte dënuar nga autoritetet në SHBA për incestit, pasi u bë e njohur se ata ishin martuar dhe kishin lindur një  djalë me emrin Bennett Pladl.

Fatos Lubonja: Manipulimi me dëshminë ndaj babait, sulm i Edi Ramës

Postuar në 24 Prill, 2017 18:41

Fatos Lubonja ka reaguar pas publikimit të një dokumenti, në të cilin thuhet se ai ka dëshmuar kundër të atit. Lubonja thotë se po manipulohet me këtë fakt dhe po sulmohet egërsisht nga Edi Rama me anë të Henri Çilit, pse ai është kundër qeverisë. Ja si e shpjegon Lubonja, të vërtetën e tij, me atë që ka ndodhur në burg, në një shkrim për gazetën "Panorama":

Vdes Fidel Kastro, babai i Revolucionit Kuban (foto)

Postuar në 26 Nëntor, 2016 09:10

Babai i Revolucionit Kuban, Fidel Castro ka vdekur natën e së premtes në Havanë në moshën 90 vjeçare. Njoftimin e bëri presidenti i Kubës dhe vëllai i tij Raul Kastro, i cili pasoi atë në pushtet në vitin 2006. "Komandanti i Revolucionit Kuban vdiq në 22:29 në mbrëmje"- ka thënë Raul Castro në fjalimin e tij që u transmetua drejtpërdrejt nga televizioni publik në Kubë. Me dëshirën e tij trupi do të digjet.

Subscribe to RSS - babai