Videolajm/Presidenti Nishani viziton Preshevën dhe Bujanovcin

Postuar në 07 Mars, 2017 14:42

Presidenti i Shqipërisë është pritur me flamuj dhe veshje shqiptare nga shqiptarët e Luginës, ndërkohë që kryeministri serb, Vuçiç, ka shprehur zemërim pse nuk u luajt himni serb. 

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.