Rita dhe Iggy ndezin Nju Jorkun.

Postuar në 09 Dhjetor, 2014 14:12

Është pjesë e megakoncertit Jingle Ball në Nju Jork për këtë vit, një koncert festiv që organizohet me rastin e festave.

Rita Ora nuk zhgënjeu zgjedhjen e organizatorëve kur ndezi skenën me muzikën dhe performancën e saj.

Ajo u shfaq fillimisht plot ngjyra për të ndryshuar më pas në një fustan blu për t’u kombinuar me Iggy Azzalea, e veshur komplet me jeshile.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.