Kur Berisha bërtet: “kapeni psikopatin”

Postuar në 22 Dhjetor, 2013 11:48

P { margin-bottom: 0.08in; }

Nga një monitorim i herëpashershëm i faqes së FB të z. Sali Berisha, Shekulli raporton se ai ka nxjerrë një mesazh, që më pas e ka fshirë e më pas e ka ripostuar, ku flet për... sëmundjen psiqike të Ramës!

 

Esenca:

“Edi Rama duhet vizituar te psikiatri, sepse ai në një hark kohor tre mujor, ka kryer akte të paimagjinueshme për një njeri normal, për një qeveritar normal, me të cilat ka dëmtuar rëndë imazhin e vendit në Europë dhe në botë. Rama duhet të vizitohet sepse në një akt paranojak, duke besuar zërat e tij të brendshëm se ai do bëhej një nga katër burrat me të rëndësishëm të tokës, mashtroi për dy muaj rresht partnerin dhe mikun tonë me kryesor, por dhe mbarë botën për armët kimike siriane.”

Konkluzioni:

“Edi Rama duhet vizituar për gjendjen e tij psikike, pasi ai po na prish me gjithë botën.”

 

k.c.

Comments

Submitted by Dardan (not verified) on

<p>Figura e kësaj qënie me tru të ndezur, gjithemone më kujton figurën e Makbethit që fliste me zërat e brendëshëm të mëshiruar të figurat e 3 magjistricave. Por edhe më i ngjajshëm duket kur flet për komunizmin dhe Enver Hoxhën të përngjasuar me figurën e Bankos dhe me hijen e kamës së krimit. Pa ta kap, s&quot;të kap dot/Pamje fatale, s&quot;je e ndershme për syrin si për mendjen/ A mos je ti kamë që del prj trurit të nxehur dhe të vrarë? E kush i mban mend ato vargje që na i mësonin në shkolla për të mos u bërë njerëz të ligj!</p><p>Me siguri Saliu, kjo qënie monstruoze rrjedh prej shpellave te mesjetes!</p>

Submitted by AnonTr (not verified) on

<p>Shpresoj qe familjaret e Remzi Hoxhes ti bejne nje nder te madh kombit Shqiptar.</p>

Submitted by Leomardo (not verified) on

<p>Ky eshte psikopat i pandreqshem dhe sa me shpejt te largohet aq me mire per kombin</p>

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.