Rishfaqet Erjon Veliaj: “Na tregoni cilat janë 3 gjërat që sipas jush, kanë nevojë për ndërhyrje urgjente në Tiranë”. Një dhe kryesore: Çfarë do bëhet me Projektin e Hyrjes së Liqenit?

Postuar në 15 Korrik, 2015 10:00

Një ditë më parë, kryeministri publikoi fotoalbumin e iftarit të shtruar në Kryeministri. Një nga fotot e ekspozuara ishte edhe ajo e kryetarit të ri të bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj, i cili ka disa ditë që nuk del në media. Herën e fundit u shfaq në një video ku kryeministri e injoronte. Por sot, ditën që Veliaj merr mandatin si kryetar bashkie, ai është shfaqur menjëherë në “Facebook” dhe me sensin patologjik të tribunit që mezi pret të mbrojë interesat e popullit ka shkruar këtë status: “Edhe pak ditë - gjer sa te ndodhe kalimi i stafetes ne Bashkine e Tiranes nga KQZ - përveshim mëngët për të nisur ndryshimin e shumëkërkuar në qytetin tonë. Tirana ka nevojë për shumë punë, punë, punë! Na tregoni cilat janë 3 gjërat që sipas jush, kanë nevojë për ndërhyrje urgjente në Tiranë”. Ja një gjë që ka nevojë: Z. Veliaj cili është qëndrimi juaj për Projektin e Hyrjes së Liqenit Artificial?
s.z

Comments

Submitted by Tr (not verified) on

<p>Hahaha, komenti i vitit!&nbsp;</p><p>Rrespektet e mia! :)</p>

Submitted by Djersen ta Kull... (not verified) on

<p>Nese ResPublika me lejon:</p><p><span style="font-size: 1.2em; line-height: 1.7em;">e dyta: a do t&#39;ja kthej Vellai yt Papes se Nderuar dhe 40 Martireve, parat e Reklames, fituar me tender te pershpejtuar?</span></p><p>e Treta: a do ta pastrosh balten qe te hodhen ne fushate ata qe akuzuan per sherbimet e bashkeshortes mdaj Dy te Dyshuarv per larje shplarje parash jo aq te pastra?</p><p>e Treta...oh, sa ka i shkreti per te bere: s;mjafton te perveshi vetem menget...!</p><p>Hajd&#39; te punojme</p><p>Djersen ta Kullojme,</p><p>se ndertojme...</p><p>rilindjen e re!</p>

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.