U ngrit kënga edhe për Erdoganin në Fier(video)

Postuar në 21 Janar, 2021 11:24

Comments

Submitted by Aqif (not verified) on

Kengen e meriton sepse po ngre nje spital modern dhe do te shpetoj jete njerezish, sic edhe ka bere me qindra raste kur ka kuruar te semuret shqiptar.
Turkofobia juaj eshte e njejte me ate te cubave mirditor dhe dukagjinas. Edhe pa Erdogan ne krye ajo nuk shuhet tek ju.
P.S
Edhe po nuk e lejuat kete postim nuk prish pune. Sic nuk e lejuat postimin per trashegimin kulturore te arkitetktures Osmane qe korifeu i respublikes Gjekmarkaj e urrente.

Submitted by redaksia on

Cilin postim te arkitektures osmane? Ripostojeni ju lutem!

Dhe mesa duket ka nje problem serioz me mendjen ne kete vend. Problemi nuk eshte Turqia dhe Erdogan, problemi eshte ketu brenda. 

Submitted by Aqif (not verified) on

Ishte nje postim I paradisa diteve tek lajmi per repliken e Rames me Gjekmarkaj nje emisionin e Eni Vasilit.
Me sa duket redaksise nuk I pelqeu pasi shkruaja se, Shqiperia ka per trashegimi te sajin arkitekturen Bizantine dhe Osmane, duan apo nuk duan disa........
Kemi qene pjese dhe bashkeqytetare te ketyre dy civilizimeve.....

Submitted by Piktori (not verified) on

Jemi bere si Korea e Veriut

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.