Video/Joe Biden rrëzohet në shkallët e avionit, rrugës për në Atlanta

Postuar në 19 Mars, 2021 18:06

Comments

Submitted by qerratai (not verified) on

po ky eshte ne dekompozim total, dac menderisht me dementia, dac nga structure kris kockat sa here qe pengohet.
mjere ne qe na ra per hise thuaj ...
idiotesira demokratesh thuaj ....

Submitted by Qerrja Tait (not verified) on

Mos u merzit o maku, here plaku, here Jaho mullixhiu....nuk ke c'i ben. Kur plakesh ndodhin keto gjera, o qerrata. Harron emrat dhe rrezohesh.

Submitted by qerratai (not verified) on

te mar vesh o komandant te mar ... po sikur u shtuan shume pleqte: se kemi dhe ate mumjen Pelosin qe eshte fiks ne te njejtat simptoma si ky e i japin mendje njeri tjetrit. I mori dhe Rama keto metoda dhe e rasi nje plake ne politike, nje qe jeton akoma ne universin e para 30 viteve... dhe e ka humbur revolucionin teknologjik te ketyre 30 viteve.
jo se me Jaho mulixhiun ishte me ndryshe ... po keta te trembin kur ngjitin avionin ose dalin shetitje me qenin. ti e di si eshte amerika, me ore pune: po i bere ke dhe nje gje qe te ka ngelur pa bere, te te hedhin ne plehrat ....

Na bente me zemer dhe Trump po jo deri ne kete pike se per ate nuk na vinte gjynah .... kurse per kete plakushin me pikon ne zemer....

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.