Video/Pa maska

Postuar në 02 Dhjetor, 2020 14:16

Aparat kritik: Në SHBA mediat e niveli botëror numëruan të gjitha historitë personale të Trump.

Comments

Submitted by Anonymous (not verified) on

Lesh arapi, pazar korce e lloqe Kavaje.
Grida Suma ia nisi te flas per Evropen por nuk tha nje llafe per te pervec se fyerje te pafunda kundrejt te nderuarit dhe te shume duruarit F Cupi. Turp, keto jane " vajzat partizane" te politikes shqiptare.

Submitted by specialist (not verified) on

Vajza?! Duma eshte K**rve plake e politikes. Eshte e peshtire qe fshihet pas femres ne politike nje si kjo.
Ata e nxoren me pak fjale ate qe sot ne shqiperi eshte evidente : Urrejtje te paster midis vetit (ska gje e shryerje me te forte, se ja dine njeri tjetrit, dhemb e dhemballe). Tamam situata futuriste qe i gjen vetem ne romane Sci-Fi.
E kupton kete ne sharjet me te uleta te ndersjellta, ne reagimin e atij Malcorit qe tha do te kisha raf, e ta kisha ba qafen gzhoje, sa te dilje ne rruge, po te ma kerkonin e ta kisha moter kete ....
Ketyre jo vetem ora ju ka ngelur po dhe truri. E te mendosh qe vijne nga profesione ku vetem logjiken nuk kane perdorur, vetem kane grire sallate (llafe-but talk is cheap) ne tere karieren e tyre.
E tere meseleja e Europes eshte thjesht perdorje per interesa politike, sepse asnje here nuk jane ulur te logjikojne keta ANALitike, mbi anen e erret te henes : ate se cfare mund te jene duke diskutuar europianet pasi i kane nisur per ne shtepi delegacionin e radhes shqipetar qe u puth B*then per ti futur ne "club". Sepse aty ndoshta mund te dale ndonje mendim bindes e qe na hyn ne pune.
Perderisa vazhdojne te shqyen si qente me njeri tjetrin ka vetem nje gje qe mund tu besh ketyre pa te mbetur qejfi fare : tua maresh Europen e tua futesh ne b**the.
PS. Kerkoj falje per perdorimin e dendur te POSTERIORITETIT, ne disa zhargone, por me duket qe shkon me se mire me nivelin qe te perballin tek degjon vrer 24 karatesh nga keta pseudo mendimtare.

Submitted by Lesh Arapi ha mut (not verified) on

O Lesh Arapi, sa mut hengre me kete koment?
Ky qe dogji Vloren me 97, qenka i duruar?
Ky do Pushkatuar!

Submitted by Anonymous (not verified) on

Mutin e hengsh ti e lefsh turinjte, ti qe nuk u ngope duke lepire lesht e curres se Grida Sumes.
Vloren dhe Shqiperine ne 1997 nuk e dogji Cupi nga Mirdita por Saleh Berisha nga Tripolja, me bandat e tij dhe te Azem Hajdarit.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.