S’e lë dot pa e mbrojtur Bollinon

Postuar në 25 Tetor, 2020 15:23

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka parë të arsyeshme të dalë në mbrojtje të botuesit Carlo Bollino, që sipas tij po sulmohet nga presidenti Ilir Meta. Një mbrojtje që vjen për shumë arsye, por që tradhëton siklete që "nuk" kupton. 

 

Comments

Submitted by Anonymous (not verified) on

Nuk e mora vesh fare se kush zihet dhe per cfare! Por me beri pershtypje kjo thenie e Rames, nga e cila del rrjedhimi, se Rama na qenka Shqiperia! Kjo eshte ne te vertete mjaft vulgare!

Submitted by Spridonis (not verified) on

Mjaft e thjesht, shko ne Twitter dhe shkruaja Rames ose popullit qe e zgjodhi. Por duket qe te ka humbur busulla.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.