Video/Kryeministri zhurmon në emision pa frena. Tezë personale: Nuk jam hajdut sepse jam 2 metra

Postuar në 15 Tetor, 2020 21:58

Kryeministri Rama është përballur sot me një panel gazetarësh në studion e "Opinion" ku në pjesën më të madhe ka zhurmuar emisionin dhe replikuar pa sens në një proces riafirmimi të vetes. Më poshtë video:

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.