Ben Affleck, Ezra Miller dhe Michael Keaton bashkohen te Batman

Postuar në 20 Gusht, 2020 22:59

Ben Affleck do të rikthet me rolin e Batman që kamuflon miliarderin Bruce  Wayne. Filmi pritet të shfaqet në vitin 2022 dhe në të luan edhe Michael Keaton, që dikur luante Batmanin në prodhimin e vitit 1989 nga Tim Burton, apo edhe Ezra Miller.

Fakti është bërë publik nga producenti Andy Muschietti për Vanity Fair që zbulon kështu një lajm për filmdashësit dhe ndjekësit e superheroit ndoshta më atipik.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.