Rama: Ballkani Perëndimor nuk është fidanishte eksperimentesh

Postuar në 10 Tetor, 2019 14:10

Fjala e Kryeministrit Edi Rama gjatë konferencës për shtyp me homologun maqedonas dhe presidentin serb:

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.