Video/Erion Veliaj ta matë mirë kokën. Ta harrojë se do ta shembë Teatrin

Postuar në 23 Korrik, 2019 15:22

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka shpërndarë një video ku shfaqen qytetarë që flasin për mundësinë e shembjes së godinës dhe lajmet që po përhapen se policia do bëjë rrethimin e saj. Më poshtë video: 

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.