Kryeministri: Pa rrahjen e Sait Dollapit, çdo gjë do ishte perfekte

Postuar në 12 Maj, 2019 20:31

Kryejministri Edi Rama ka folur sot në një konferencë për shtyp zhvilllimet e djeshme me protestën e PD-së. Rama ka deklaruar se është i gatshëm të ulet në dialog me opozitën ndërkohë që ka komentuar edhe rrahjen e sekretarit Organizativ të PD-së, Sahit Dollapi. Sipas Ramës ky ishte një incident i panevojshëm që prishi perfeksionin e shfaqjes së djeshme. 

Comments

Submitted by Arben (not verified) on

Ne thelb, per Ramen perfeksionin e ka prishur kapja ne kamera e aktit te goditjes se Dollapit. Kurse tani i duhet para mediave nderkombetare te beje nje hap prapa ne deklarate qe te mos dale nxites i veprimeve te dhunshme nga policia. Nga ana tjeter militanteve te vet u kane ushqyer nje kendveshtrim sektar, ne lidhje me sistemin pluralist. Shume simpatizante Socialiste shprehnin neper rrjetet sociale qe plumbin e kane pak keta te PD. Madje edhe Rama permendi dje qe militantet e tij e mbajne nen presion dhe i thone qe ik ti Rama, se nuk je i afte te asgjesosh opoziten duke i futur ne burg lideret e saj! Kete fryme perfeksioni, kane futur keta shoket manipulativo-sadiste te PS! Sekta e tyre eshte shume e madhe, shume problematike dhe shume bllokuese e cdo perparimi.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.