Video/Kronikani i Shqipërisë politike të para 21 shkurtit

Postuar në 21 Shkurt, 2019 19:26

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka folur sot për krizën politike, duke përshkruar rrjedhën e ngjarjeve që sollën në këtë situatë, por pa ofruar asnjë zgjidhje. Ndoshta edhe sepse ai nuk është më në kushtet të ofrojë diçka. Më poshtë videoja e konferencës: 

Comments

Submitted by Arben (not verified) on

Eshte konsumuar dhe nuk ka cfare te ofroje me. Eshte edhe vjetruar me temat qe hap dhe me menyren deri diku adoleshente te te mbrojturit. Fajin ma kane te tjeret, cfare po heq familja ime, kemi opoziten me te keqe ne bote , etj etj! E vetmja gje qe e ka te bazuar mire ne fakte eshte siguria tek mbeshtetja e shqiptareve ne total. Kjo i jep kurajon e arrogances! Ajo qe i jep kurajon te jete ne pozita komode ne krye te shqiptareve eshte opozita e keqe dhe pritshmeria zero nga opozita (sipas Rames )! Me kete karte ai pretendon te vazhdoje te qeverise, duke lene ne plan te dyte se cfare ben ai per gjerat pa i lidhur me opoziten.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.