Negociatat, gishti dhe budallai (Video)

Postuar në 07 Shkurt, 2019 12:17

"Në qershor nuk do të ketë hapje të negociatave për Shqipërinë" deklaroi Lulzim Basha në parlament. Sipas tij këtë mesazh e kanë marrë si Gramoz Ruçi ashtu dhe Taulant Balla në vizitën që patën në Berlin. 

Parlamenti u përfshi edhe këtë të enjte nga replika të ashpra mes deputetëve të opozitës dhe ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj për çështjen e minorenes që u abuzua seksualisht nga një grup adoleshentësh në Kavajë.

Berisha e Basha akuzuan policinë se ka fshehur ngjarjen, por Lleshaj tha se arrestimi i të rinjve ishte kryer para denoncimit në rrjetet sociale.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.