Hashim Thaçi kërcënon shqiptarët: O Kosovën, ose do ndaj sërish flokët me vizë në mes

Postuar në 21 Shtator, 2018 23:32

Deklaratën presidenti i Kosovës, e ka bërë gjatë një diskutimi me analistë në studion e RTK. Ai ka shtuar se për këtë angazhim të ri dhe themelor për imazhin publik të Republikës ka mbështetjen direkte nga Presidenti i SHBA, Donald Trump. 

 

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.