Plaga e pronave në bregdet, banorë të Nivicës thyejnë rrethimin e plazhit të Kakomesë

Postuar në 12 Gusht, 2018 15:58

Banorë të fshatit Nivicë kanë thyer rrethimin e plazhit të Kakomesë për të hyrë brenda tij. Sipas raportimeve të Saranda Web, banorët e konsiderojnë atë pronë të tyre dhe nuk njohin prezencën e subjekteve private aty. Ata janë ndaluar nga forcat e rendit për të shkuar drejt plazhit. 

 

Comments

Submitted by Vamos (not verified) on

Na duhet me nderru flamurin kombetar, ne vend te shqiponjes duhet te veme Strucin ose Delen, edhe me dy apo tre koka!
U bene 30 vjet qe saliu, edi e likja tallin topet me kete popull.
Vete vjedhin e zaptojne prona ku ju pelqen , pronaret e vertete rropaten gjykatave e zyrave!
E pabesueshme cfare durimi...

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.