Video/Rrethimi nga zjarri në Mati të Greqisë

Postuar në 27 Korrik, 2018 17:46

Videoja është publikuar nga një banor i fshatit grek ku mbetën të vdekur 87 persona dhe u shkrumuan qindra shtëpi.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.