Shpëtoi jetën e një vogëlushi, Franca i jep qytetarinë

Postuar në 28 Maj, 2018 14:58

Emigranti nga Mali, Mamoudou Gassama, 22 vjeç ka reaguar menjëherë duke shpëtuar jetën e një fëmije 4 vjeçar në Paris. I pyetur nga gazetarët ai ka deklaruar se kishte vepruar pa u menduar dhe se pas shpëtimit kishte ndjerë shumë frikë.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.