Fotopolitikë/Kundër Renzit dhe Berlusconit

Postuar në 10 Janar, 2018 11:28

Anëtarë të Lëvizjes “5 yjet” në Itali ironizojnë dy ish-kryeministrat, Matteo Renzi dhe Silvio Berlusconi, pak para zgjedhjeve ku duket se “Kavalieri” do të rifitojë pozitat e humbura. 

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.