Presidenti Ilir Meta, ish-presidenti Sali Berisha dhe kreu i Bashkisë Kamëz, Xhelal Mziu themelojnë fondacionin për mbrojtjen e shqiponjës, specie në zhdukje. Kryeministri Edi Rama dizenjon logon

Postuar në 03 Janar, 2018 18:04

Themeluesit i kanë bërë ftesë edhe Lulzim Bashës, por kreu demokrat ka refuzuar pasi është qejfli macesh. 

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.