Jacques Chirac, presidenti i dashnoreve dhe orgjive

Postuar në 29 Shtator, 2017 17:17

Arnaud Ardoin zbulon në librin e tij me titull "President, nata sapo ka rënë” detaje tronditëse të jetës seksuale të ish-presidentit francez, Jacques Chirac dhe orgjive të organizuara për nder të tij dhe zyrtarëve të tjerë të njohur. Sipas librit, gratë të zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me Jacques Chirac.

Ai kishte marrë nofkën "treminutëshi në dush" për shkak të seksualitetit intensiv. "Mësynte gratë dhe kryente marrëdhënie seksuale pa profilaktik. Për shkak se koha ishte e shkurtër ai vinte sasinë përpara cilësisë"-shkruan Arduan.

Duke përshkruar kategoritë e dashnore e presidentit të Francës nga viti 1995 deri në vitin 2007, autor i librit thotë se "kanë qenë gratë e zakonshme, të dashurat dhe ato që arritën të kalojnë nëpër të gjitha masat e sigurisë për t’iu afruar presidentit. Ka pasur gra që e prisnin lakuriq në hapësirën ​​private plot epsh të avionit"-shkruhet në libër.

Gazetari i referohet një udhëtimi të Presidenti francez në Islanëd, kur një grua e re kërkoi një autograf dhe ai u përgjigj me cinizëm: Hyni në dhomën time, nëse dëshironi. Natë e aksidentit rrugor në të cilin humbi jetën Princeshës Diana në vitin 1997, Chirac ishte në shtrat me aktoren italiane Claudia Cardinale.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4929350/Naked-women-lined-sex-Ch...

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.